Miniature circuit breaker unadjustable MAXGE (SGM3-250L)
3.950,00 EGP
- Manufacturer: MAXGE
- Electric auxiliary switch
- Classic style
- White color
- Plastic material
- Electric current: 200 – 250 ampere
- Rated working voltage (V) 690
- Frequency: 50 / 60 Hz
- Number of poles: 3
- Free of toxic substances
- Mercury free
- Service life: long life
![molded breaker [ NSX ] 36k 3 poles micro 5.3 E 400F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-53-e-400f-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 50k 3 poles micro 6.3 E 400N Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-50-كيلو-3-فاز-ميكرو-63-e-400n-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 36K 3 poles micro 6.3 A 400F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-63-a-400f-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 36K 3 poles Micro 2.3 630F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-23-630f-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 70k 3 pole micro 6.3 E 630H Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-70-كيلو-3-فاز-ميكرو-63-e-630h-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 36k 3 poles micro 6.3 E 400F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-63-e-400f-300x300.jpg)
![molded contactor [ NSX ] 50K 3 poles micro 6.3 A 630N Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-50-كيلو-3-فاز-ميكرو-63-a-630n-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 36K 3 poles Micro 2.3 400F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-23-400f-300x300.jpg)
![molded contactor [ NSX ] 70k 3 pole micro 5.3 A 400H Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-70-كيلو-3-فاز-ميكرو-53-a-400h-300x300.jpg)
![Molded Circuit Breakers [ NSX ] 36K 3 Poles Micro 5.2 E 250 F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-52-e-250-f-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 70k 3 pole micro 6.3 A 630H Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-70-كيلو-3-فاز-ميكرو-63-a-630h-300x300.jpg)
![Circuit Breakers [ NSX ] 70K 3 Pole Micro 6.3 A 400H Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/علبة-ترمنال-معزول-نتاية-300x300.jpg)
![Molded Circuit Breaker [ NSX ] 36K 3 Phase Micro 6.3 A 630F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-63-e-630f-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 36K 3 poles micro 5.3 A 630F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-53-a-630f-300x300.jpg)
![molded breaker [ NSX ] 50k 3 poles micro 2.3 630N Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-50-كيلو-3-فاز-ميكرو-23-630n-300x300.jpg)
![Molded Circuit Breaker [ NSX ] 36K 3 Poles Micro 5.3 E 630F Schneider](https://gahzly.com/wp-content/uploads/2019/10/قواطع-مقولبة-شنايدر-nsx-36-كيلو-3-فاز-ميكرو-53-e-630f-300x300.jpg)